گروه پوشاک دوچرخه سواری اسپید از سال 1380 فعالیت خود را به عنوان اولین و تنها مرکز تخصصی پوشاک دوچرخه سواری در ایران آغاز به کار نموده است .

 اسپید با اندیشه ای بلند و با استفاده از علوم روز همواره در تلاش است با بهترین محصولات و بالاترین کیفیت را به مشتریان خود عرضه نماید.فعالیت ما در زمینه تامین نیازهای رشته ورزش دوچرخه سواری جهت فدراسیون دوچرخه سواری و هیاتهای دوچرخه سواری مراکز استانها ، تیمهای دسته یک و لیگ برتر ،گروهها و باشگاهای دوچرخه سواری، ادارات ،ارگانها و شرکتها و بازار مصرف کننده ها که بخش اعظم فروش ما را نمایندگان ما در مراکز استانهای کشور به عهده دارند.این مجموعه با دارا بودن کارشناسان مجرب در زمینه های مختلف میکوشد تا نیازهای این رشته مفرح دوچرخه سواری را در کشور تامین کرده و بتواند همگام با پشتازان پوشاک دوچرخه سواری پا به عرصه جهانی بگذارد.

گروه اسپید خلق ارزش و تامین رضایت مشتریان را از طریق ارائه محصولاتی با کیفیت برتر، متنوع در طرح و الگو، هماهنگ با نیاز روز و با قیمت مناسب را ارائه می کند و برای دستیابی به آن روابطی پایدار با مشتریان و تامین کنندگان را برقرار و حفظ می نماید.

در خرید لباس دوچرخه سواری اولین نکته طرح و کیفیت آن است.


به همین جهت گروه اسپید تلاش میکند همواره مواد اولیه مناسب و با کیفیتی را برای تولید انواع پوشاک انتخاب کند.چرا پوشاک دوچرخه اسپید ؟

 طراحی فروشگاه اینترنتی اسپید با هدف ایجاد یک فروشگاه در فضای اینترنت و فروش پوشاک دوچرخه سواری به صورت انلاین صورت می گیرد.

این فروشگاه تقریبا تمام نیازهای پوشاک یک مشتری را در کوتاهترین زمان ممکن تامین می کند و شخص می تواند تنها با چند کلیک هر آنچه را که می خواهد خریداری نماید و از آنجا که فروشگاه اینترنتی اسپید دارای نماد اعتماد الکترونیک است افراد با خیال آسوده و اطمینان کامل از این فروشگاه اینترنتی اقدام به خرید می کنند.

برخی از امکاناتی که در طراحی فروشگاه اینترنتی اسپید به کار رفته است شامل موارد زیر است:

ثبت سفارش آنلاین

سیستم هوشمند پیگیری

سفارشات ثبت نظرات و انتقادات

سبد خرید

پشتیبانی آنلاین

روش های متعدد ارسال

جستجوی پیشرفته

وجود صفحات متعدد در سایت (پرفروش ترین ها برترین ها جدیدترین ها و غیره)

صاحب امتیاز : مهدی پورعبدل
آدرس فروشگاه: تهران تهران م امام خ امیرکبیر خ سعدی جدید بلوک 7 غربی (پاساژایران) طبقه چهارم واحد 702
تلفن : 02133939039