کاپشن بادگیر اسپشیالایزد مدل RS11

کاپشن بادگیر اسپشیالایزد با آستین جداشونده

اینماد

کلیک کنید 
کاپشن بادگیر اسپشیالایزد مدل RS11

دوچرخه سواری از آن دسته ورزش هاییست که تعرق در آن بسیار بالاست و همین امر (یعنی محیط های مرطوب) شرایط را برای رشد باکتری و قارچ بسیار مهیا می سازد. لباس دوچرخه سواری اولین لایه ایست که با پوست بدن شما در ارتباط است (دستکش دوچرخه سواری هم به همین ترتیب) برای همین همچون کلاه ایمنی باکیفیت باید به خرید لباس باکیفیت و اصل هم توجه بسیاری داشته باشید. لباس های ارزان قیمت مسلماً از پارچه هایی تهیه شده اند که یا اکثراً از مواد بازیافتیست و یا از پارچه های بسیار بی کیفیت تولید شده اند. حتماً در بین دوستان خود کسی را می شناسید که پس از مدتی استفاده از این نوع جنس البسه حساسیت پوستی، خارش، قارچ و برخی موارد اینچنینی را تجربه کرده باشد. شاید وقت آن رسیده باشد که به پوست و سلامتی خود اهمیت بیشتری بدهید و به سمت خرید لباس های اورجینال رو بیاورید. کمپانی اسپشیالایزد به عنوان یکی از برترین تولیدکننده‌های البسه دوچرخه‌سواری در دنیا می‌باشد.

کاپشن ضد باد اسپشیالایزد دارای تکنولوژی‌های (Wind Stoper (Soft Shell و Tight Fit و Super Roubaix می باشد.

(Wind Stoper (Soft Shell : این تکنولوژی به شما این امکان را میدهد تا بدون توجه به شرایط جوی، از ورزش خود کمال لذت را ببرید. بیشترین میزان مقاومت در برابر انواع شرایط ( برف و باران و …) و بیشترین میزان تنفس را در اختیار دارید. شما می توانید بدون اینکه سردتان شود و بیش از حد تعرق داشته باشید به ورزشتان بپردازید. همچنین اطمینان داشته باشید که کاپشنتان به سرعت خشک خواهد شد.

Tight Fit : میزان چسبندگی لباس به بدن – این لباس بسیار چسبان است.

Super Roubaix : نوعی الیاف بسیار مقاوم و قابل تنفس است که به هنگام وارد شدن خراش و … به آن مقاومت بیشتری از خود نشان می دهد و محافظت از شما در برابر این نوع خطرات احتمالی را به خوبی بر عهده دارد

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

کاپشن بادگیر اسپشیالایزد مدل RS11

کاپشن بادگیر اسپشیالایزد مدل RS11

کاپشن بادگیر اسپشیالایزد با آستین جداشونده

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده

نظر خود را بنویسید

*
*