عینک‌های دوچرخه سواری باید حداقل ۹۸ درصد از UVA و UVB را جذب کنند چون عینکی که استاندارد نیست، بسیار مضرتر از نزدنش است، چراکه عینک دوچرخه سواری باعث می‌شود مردمک چشم باز شود و حال اگر UV را جذب نکند، تمام اشعه‌های مضر به داخل چشم نفوذ می‌کنند.
لباس #دوچرخه_سواری بچگانه عرصه ی ورزش جزو مواردی است که باید کودکان در سنین پایین با آن آشنا شوند.
برای دیدن تمامی تصاویر ادامه مطلب را کلیک کنید.
برای رسیدن به فروشگاه اسپید از گوگل مپ و ویز می توانید استفاده کنید.

دوچرخه سواری در پیست

نویسنده
مسابقات دوچرخه سواری رشته های سرعت (مسابقات پیست) مسابقات پیست، رشته هایی از مسابقات دوچرخه سواری است که در استادیوم های مخصوص برگزار می شود
ساعات کار فروشگاه دوچرخه سواری اسپید در ماه مبارک رمضان بدین شرح تغییر یافت.
گروه پوشاک دوچرخه سواری اسپید به رسم هر ساله تخفیفات نوروزی خود را بدین شرح برای مشتریان گرامی معرفی می نماید.
حضور یک مربی و یک ورزشکار ایرانی در تیم ال اصیل ابوظبی امارات
تور ملی دوچرخه سواری ولایت کرمان ـ قلعه گنج 25 تا 29 آذر جاری با حضور 15 تیم شرکت کننده از سراسر کشور به میزبانی استان کرمان برگزار می شود.
زندگی ورزشکاری که افتخارات بسیاری را در کارنامه‌اش ثبت کرده بود پر است از نکات مثبت و منفی که البته با برملا شدن رازش همه چیز را از دست رفته دید و همه قهرمانی‌هایش در یکی از مهمترین رویدادهای ورزشی جهان را از او گرفت.
جهت اطلاعات بیشتر با شماره 02133939039 تماس حاصل فرمایید.
پوشاک سفارشی گروه دوچرخه سواری اسپید
لوکیشن فروشگاه مرکزی پوشاک دوچرخه سواری اسپید بر روی نقشه گوگل
معرفی پوشاک تیمی اسپید
پیشگامان کویر یزد مقام نخست هفت رشته از ده رشته برگزار شده را کسب کرد
باتوجه به درخواست سرمربیان تیم های ملی سرعت و نیمه استقامت ونزدیک بودن به مسابقات بازیهای آسیایی داخل سالن، ملی پوشان به اردو می آیند.
اولین مرحله مسابقات لیگ جوانان و نوجوانان پیست و جاده در بخش آقایان از تاریخ 29/1/95 لغایت 1/2/95 در تهران برگزار خواهد شد .
محمود وفایی مربی تیم ملی و کارشناس دوچرخه سواری درباره عملکرد رکابزنان ایران در المپیک ریو گفت و گویی با سایت فدراسیون انجام داد که در ادامه میخوانید .
يكدوره مسابقه دوچرخه سواري كورسي (دور امتيازي) قهرماني استان گيلان صبح روز جمعه مورخ ١٥ مرداد در مسكن مهر شهر رشت برگزار شد.