شورت دوبنده دوچرخه سواری اسپشیالایزد اورجینال

با خرید این محصول شما می توانید تا 14 امتیاز وفاداری. سبد شما در مجموع 14 امتیاز دارد که می تواند به کوپن تخفیف تبدیل شود 3 تومان.


145,000 تومان

اینماد

کلیک کنید 

دوبنده دوچرخه سواری اسپشیالایزد انتخابی مناسب برای حرفه‌ای ها می‌باشد و دارای چندین تکنولوژی است می باشد. از جمله تکنولوژی‌های به کار رفته در این لباس به شرح زیر می‌باشد:

Elastic Interface: پدهای بسیار رده بالا برای استفاده در شلوارک ها و شلوار های دوچرخه سواری برندهای معتبر. بیشترین میزان قدرت مانور بر روی زین، بیشترین میزان کاهش فشارهای وارد شده از سمت زین به دوچرخه سوار، بیشتریم میزان تنفس و همچنین خشک شدن سریع از جمله خواص این نوع از پدهاست

No Shock: نوعی الیاف فیبر کربن با قابلیت آنتی استاتیک که تا حد بسزایی در کاهش دمای بدن و کاهش ضربان قلب و همچنین کاهش استرس های فیزیکی ناشی از دوچرخه سواری تاثیر گذار است. این لایه بیشتر در پدهای شلوارک‌ها استفاده می‌شوند.

Lycra: نوعی الیاف که در لباس‌های ورزشی مارک و با کیفیت از آن استفاده می‌شود. این الیاف از قابلیت هایی نظیر قابل تنفس بودن (برای رسید اکسیژن مورد نیاز به پوست)، سبکی، انعطاف پذیری بالا و همچنین دربرگیری عضله و ماهیچه بهره می برد.

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

شورت دوبنده دوچرخه سواری اسپشیالایزد اورجینال

شورت دوبنده دوچرخه سواری اسپشیالایزد اورجینال

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده

نظر خود را بنویسید

*
*